Kaip ruošiami verslo vystymo modeliai

Verslo vystymo modelis reikalauja tyrimų, analizės ir strategijos kūrimo. Štai keli svarbūs verslo vystymo modelio ruošimo etapai, kuriuos galite susimodeliuoti patys. Rekomenduojame įmonės viduje susiburti į grupę ir patiems individuliai pasiruošti savo veiklos planą. Štai keli etapai: 

  1. Tyrimas – reikia išsamiai išanalizuoti rinką, konkurentus, savo produktus ir klientus. Tai padės geriau suprasti savo verslo galimybes ir iššūkius. 
  2. Tikslų nustatymas – reikia nustatyti konkrečius verslo tikslus, kurie padės pasiekti numatytą augimo ir sėkmės lygį. Tai gali būti konkretūs pardavimų ar pelno tikslai. 
  3. Strategijos kūrimas – reikia sukurti konkretų planą, kaip pasiekti numatytus tikslus. Strategija gali apimti rinkodaros planą, finansinį planą, operacinį planą ir kt. 
  4. Modelio testavimas – reikia patikrinti savo verslo vystymo modelį praktikoje. Tai padės nustatyti, ar modelis veikia gerai ir ar reikia atlikti korekcijas. Pasidarykite minimalų rinkos tyrimą, paveskite skirtingiems komandos nariams atlikti šią užduotį, pasižiūrėkite į tai kaip vadovas, nariai turi patikrinti ar toks modelis buvo taikomas kažkur kitur, kitame panašiame versle. Rinkos tyrimo šaltiniai įvairūs- tai ne tik google „biblioteka“ ar partnerių apklausa, bet ir pastovus žiniasklaidos sekimas, konferencijos, seminarai ir pastovus mokymasis. Jūs kaip verslo vadovas bei šios grupės lyderis turite „užvesti“ komandą.

    Sėkmės 

 p.s. visada yra lengvesnis būdas- tai mūsų komanda. Kreipkitės. 

 

Verslo vystymo modelių rūšys 

Yra daug skirtingų verslo vystymo modelių, kuriuos galima pritaikyti skirtingiems verslams. Štai keli populiariausi:   Parduodami produktai ar paslaugos – tai tradicinis verslo modelis, kai įmonė

Skaityti »
Back to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.