Verslo vystymo modelių rūšys 

Yra daug skirtingų verslo vystymo modelių, kuriuos galima pritaikyti skirtingiems verslams. Štai keli populiariausi:  

Parduodami produktai ar paslaugos – tai tradicinis verslo modelis, kai įmonė tiesiogiai parduoda savo produktus ar paslaugas klientams. Šis modelis gali būti pritaikytas tiek fiziniams, tiek internetiniams verslams. 

Srauto ekonomija – šis modelis pagrįstas tvarumo principais ir fokusuojasi į tvarų gamybos ir vartojimo procesą. Tai yra, kad produktai ar paslaugos yra teikiamos kaip paslauga, o ne kaip nuosavybė. Pavyzdžiui, klientas nemoka už nekilnojamojo turto pirkimą, bet už jo naudojimą. 

Abonementų modelis – tai verslo modelis, kai klientai moka tam tikrą sumą pinigų už paslaugas ar produktus, kurias jie gauna reguliariai. Pavyzdžiui, klientai gali mokėti mėnesinį mokestį už televizijos ar muzikos transliavimą. 

Partnerystės modelis – šis modelis yra pagrįstas bendradarbiavimu su kitomis įmonėmis. Įmonės gali dalintis ištekliais arba paslaugomis, bendrai vykdyti projektus ar platinti produktus. Pavyzdžiui, kelionės agentūra gali susitarti su viešbučių tinklu ir siūlyti savo klientams nuolaidas viešbučių nakvynei. 

Back to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.